IT-компанія
Широкий спектр продуктів і послуг для всіх типів бізнесу

Переваги

Головна / Переваги

Компанія «Марат» надає ІТ-послуги з 2008 року, і ми багато чому навчилися за цей час. Досвід, навички, компетентність, обладнання - у нас є все це, і, найголовніше, ми повністю усвідомлюємо, як ефективно використовувати ці переваги.

Широкий портфель послуги та продуктів!

Наша компанія постійно працює на розширенням портфеля послуг і продуктів. Наші партнери отримують ексклюзивний доступ до цього асортименту в нашій особі.

Партнерські ціни!

Партнери отримують спеціальні ціни на всі послуги або продукти, які представлені на партнерському сайті. З кожним партнером співпрацю обмовляється індвідуально, в залежності від потреб і можливостей партнера.

Рекламна підтримка!

Надання рекламних матеріалів, публікація контактної інформації про партнера на веб-ресурсах КОМПАНІЇ МАРАТ, у всіх рекламних проспектах та інших публічних інформаційних ресурсах, що використовуються для просування нашої партнерської мережі на ринку, в виступах і т.д. Ми намагаємося рекламувати комплекс послуг партнера, надавати користувачам інформацію про можливість отримання ними комплексу послуг у партнера, здійснювати поставки програмних продуктів кінцевим користувачам через партнерів Компанії.

Організаційна допомога!

Партнерської мережі надається організаційна допомога: консультації по організації маркетингових кампаній, організаційна допомога при проведенні масових або презентаційних заходів, забезпечення POSM матеріалами.

Додаткові переваги!

Наша компанія максимально прагне до посилення партнерів зі своєї мережі. Для цього ми проводимо ряд заходів після індивідуального обговорення з партнером його персональної стратегії. Це як маркетингові, так і заходи щодо менджменту і організації бізнесу в цілому. Аудит бізнесу для виявлення оптимальної схеми роботи компанії.